Mobirise Website Maker

2015-2016

2015-2016


CONTACT
Voor specifieke vragen kan u rechtstreeks naar de juiste personen sturen. Voor alle zakelijke informatie of indien u Modulor wenst te steunen kan u rechtstreeks naar Public Relations sturen. Indien u niet direct de juiste categorie kan vinden kan u onderaan steeds terecht bij onze algemene mailbox.

Voorzitster                   nele.maes@modulor.me                Nele Maes
Vice Voorzitster              joke.vanhouwenis@modulor.me         Joke Van Houwenis
Public Relations              pr@modulor.me                       Thibault Willaert
Cultuur                       cultuur@modulor.me                  Jens fruytier & Dieuwke Cappaert
Lezingen                      lezingen@modulor.me                 Katrien Cammaert & Lars Brekelmans
Sport                         sport@modulor.me                    Jef Jenaer & Lies Boven
Feest                         feest@modulor.me                    Nicolaas Van den Bergh
Financiƫn                     finance@modulor.me                  Minte Ledegen
Grafische                     grafische@modulor.me                Sofie Ghys
Organisatie                   organisatie@modulor.me              Sofie Kenis, Elke Van Ranst & Hanne Gabriels 
Media: https://www.facebook.com/modulor.antwerpen/                Dieter Marien
Je vraag wordt gestuurd naar info@modulor.me en zou zo snel mogelijk beantwoord worden door iemand van Modulor.